lida Fiyat Tablosu

Rx1 İçeriği

Mayıs 16, 2016 11:43 am Gönderen Yorum Bırakınız

İçeriğinde turunç çiçeği özü, sinameki bitkisi özü, dut yaprağı ekstresi ve mandalina özü sayesinde sağlığa faydalı birçok besini de almaya yardımcı oluyor.

İçeriğinde ki maddelerden bitkilerden bahsedecek olursak eğer; TURUNÇ ÇİÇEĞİ : Turunç (Citrus aurantium), sedef otugiller ailesi içinde bir alt grup olan turunçgillerden olan bütün Akdeniz’e kıyı ülkelerde, Güneydoğu Asya kıyılarında yetişen, kışın yaprağını dökmeyen ağaca ve bu ağacın portakala benzeyen, fakat suyu acımtırak olan meyvesine verilen addır.

SİNAMEKİ BİTKİSİ : Sinameki, iki çenekli çiçekli bitki familyalarından baklagiller içinde sınıflanan Cassia cinsinin türlerini, bu türlerin meyvelerini ve bu türlerin bazılarından elde edilerek tıpta laktasif olarak kullanılan maddeyi ifade eder.
DUT YAPRAĞI :Dut yaprağının faydaları arasında, kalp sağlığına olan olumlu etkilerinden de söz edilmektedir.

Bu bitkilerin tamamı insan metabolizmasının çalışma oranını ve hızını arttırarak obezite hastalığına fazla kilolardan kurtulmanıza yağları eritmenize yardımcı olan bitkilerdir. Bu bitkilerin hiç bir yan etkisi bulunmaz ve bronşit, ateş düşürücü ve benzeri hastalıklara da iyi geldiği uzmanlarca onaylanmıştır.

Etiketler: ,

Kategori:

Yazar Rx1

Bir Cevap Yazın