lida Fiyat Tablosu

Rx1 ile zayıflayan ünlüler

Temmuz 11, 2016 11:20 am Gönderen Yorum Bırakınız

Rx1 zayıflama hapı ile kısa süre içinde fazla kilolardan kurtulmak mümkün olmaktadır. Bunun için düzenli ve doğru kullanıma özen gösterilmesi gerekir. Rx1 günde 1 defa kullanılmalıdır. Kahvaltıdan yarım saat önce alınması gerekir. Rx1 kullanırken beslenme düzenine de oldukça özen gösterilmesi gerekir. Ağır, yağlı, işlenmiş gıdalar; asitli, alkollü içecekleri; hazır gıdalar tüketilmemelidir. Bunların tüketilmesi durumunda etkili bir kilo verimi gerçekleşemez. Bunun yanı sıra hafif egzersizler yapmaya da özen gösterilmesi önemlidir. Spor yapmak ya da hafif egzersizler yapmak vücudun daha kısa süre içerisinde form almasına yardımcı olur.

Rx1 zayıflama hapı kalp – damar tıkanıklığı olan, böbrek yetmezliği olan, hamile olan, emziren, periyodik olarak ilaç kullanan, bitkilere karşı alerjisi bulunan, yüksek tansiyon hastalığı olan kişilere önerilmemektedir. Rx1 kullanırken gün içinde ortalama olarak 3 litre kadar su tüketmeye de özen göstermek gerekir. Su tüketimi hem daha kısa sürede yağ yakmaya yardımcı olur hem de böbreklerin sağlığını olumlu yönde etkiler.

Rx1 düzenli ve doğru şekilde kullanılması durumunda ayda 4 ila 12 kilo kadar kilo verilmesinde yardımcı olur. Kilo problemi 4 – 5 kilo kadar olan kişilere herhangi bir zayıflama hapı kullanmaları tavsiye edilmez. Rx1 zayıflama hapı da aşırı kilo problemi olan insanlar için tavsiye edilmektedir. Rx1 kullanımı için kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekir. 60 yaşından daha büyük olan kişilerin de Rx1 kullanmaları tavsiye edilmez .

Rx1 kullanımı esnasında en az 2 bardak su içilmesi gerekir. Yeterli miktarda su içilmezse kilo verimi zorlaşır ve sağlık durumu olumsuz yönde etkilenir. Bu sebeple gün içinde bol su tüketmeye azami önem gösterilmelidir.

Kategori:

Yazar Rx1

Bir Cevap Yazın