lida Fiyat Tablosu

Zayıflama Hapı

Mayıs 1, 2017 10:47 am Gönderen Yorum Bırakınız

Zayıflama Hapları

Zayıflama hapları dünya genelinde oldukça rağbet gören ürünlerdir. Bu tarz ürünleri en çok tercih eden ülkelerin başında Amerika Birleşik Devletleri gelmektedir. Obezitenin en yoğun ülke olan ABD’de sürekli yeni zayıflama ürünleri çıkmaktadır.

Ancak dünya genelinde en çok satılan belli başlı ürünleri listeleyecek olursak aşağıdaki sıralamayı yapabiliriz.

 

Zayıflama HaplarıLida Zayıflama Hapı

Lida 2007 yılında Türkiye’de satışı başlayan etkin bir üründür. Dünya genelinde 1 milyondan fazla adet satarak bu konuda rekortmen olan ürün, vermiş olduğu etkin sonuçlarla da kullanıcıların tercih sebebi olmaktadır. Lida, zayıflama hapı kategorisinde değerlendirilebilecek en iyi üründür. Lida içerisinde 30 adet bitkisel kapsül bulunur. Günde bir adet sabah kahvaltıdan önce kullanacağınız Lida ile gününüzün tamamını iştahsız ve tok olarak geçirecek, dolayısı ile sağlıklı şekilde kilo vereceksiniz.  Lida zayıflama hapı ile alakalı daha detaylı bilgi için linke tıklayabilirsiniz.

En Etkili Zayıflama Hapı Hangisi ?

 

Pepper time zayıflama hapıPepper Time Zayıflama Hapı

Pepper Time zayıflama hapı 2010 senesinde ülkemizde aktif olarak satışı başlayan ürünlerden birisidir. Etkinlik olarak 2. sıraya yerleştirdiğimiz Pepper Time zayıflama hapı, etkinliğini içerisinde bulunan Meksika Biber ekstraktından almaktadır. Pepper time içerisinde de Lida zayıflama hapında olduğu gibi 30 adet bitkisel kapsül bulunmaktadır. Yine günde bir kez sabah kahvaltıdan önce alınan bu ürün, sizi tok tutarak kilo vermenizi sağlıyor.

 

Rx1 Zayıflama Hapı

Yine türk menşei olan Rx1 zayıflama hapı piyasalarda çok fazla yer etmeden popülaritesi düşmüş olan bir üründür. Ancak Rx1 zayıflama hapı, hakkı yenilen en iyi zayıflama haplarından birisidir. Rx1 içerik olarak kendi formilüzasyonunu kullanan farklı bir ürün kategorisindedir. Her ne kadar piyasada kısa bir süre kalmış olsa bile sadık müşteri kitlesi ile günümüzde hala aktif olarak satılmaktadır.

 

Fx15 Zayıflama HapıFx15 Zayıflama Hapı

Bir başka Türk menşei zayıflama hapı olan Fx15, HHS firması tarafından ithalatı gerçekleştirilmiş olan bir üründür. Bilinen bir çok zayıflama hapının aksine 60 bitkisel kapsül içeren Fx15 zayıflama hapı günde 2 kez, sabah ve akşamları yemeklerden önce alınmak sureti ile kullanılır. Yine kişiyi tok tutma amaçlı çalışan Fx15 zayıflama hapı ile, yüksek obezite durumunda olan bireyler bir ayda 10-17 kilo arasında bir kilo kaybı yaşayarak çok iyi sonuçlar almaktadır. Düzenli kullanımlarla mevcut yağ oranını da düşüren Fx15, kullanıcılarda yüksek miktarda ağır kuruluğu oluşturarak su tüketiminin artmasını ve dolayısı ile vücuttaki ödemin de atılmasını sağlamaktadır.

 

 

 

Maurers Zayıflama Hapı

Maurers, MS Dış Ticaret firması tarafından Türkiye’ye ithalatı yapılmış olan, termojenik etkili bir zayıflama hapıdır. Hem termojenik işlev görüp hem de sizi tok tutarak kilo vermenizi sağlar. Maurers, kapsül şeklinde değil, soft jel kıvamındadır. Soft jel şeklinde olması ürünün daha çabuk etki göstermesindeki başlıca etkendir. İçerisinde 36 adet soft jel kapsül bulunan Maurers Zayıflama Hapı 36 günlük kullanım şeklindedir. Günde bir adet sabah aç karna alınarak kullanılır.

Etiketler: , , , ,

Kategori:

Yazar Rx1

Bir Cevap Yazın